Planyo - Program partnerski

Prowizja

Wartość prowizji partnerskiej to 15%. Prowizja jest liczona zarówno dla Planyo PRO (oparty na subskrybcji) jak i PRO-COMM (oparty na prowizji) kont przez cały czas istnienia kalendarza planyo. Nie jest przewidziana prowizja za sprzedaż dodatkowych produktów, takich jak pakiety SMS, ponieważ my tylko odsprzedajemy te usługi.

Na przykład, jeśli klient polecony przez ciebie używa Planyo przez okres pięciu lat, twoja prowizja polecającego kumuluje się co miesiąc, w ciągu tych pięciu lat.

Panel partnerski

Jeśli zarejestrowałeś się już jako partner, oraz jeśli jesteś zalogowany do Planyo, panel partnerski jest dostępny również za pomocą linka u góry każdej strony.

Kliknij tutaj żeby wejść do panelu.

Zasady i warunki

You can refer clients to us by placing a special link on your website. If you are a developer, you can also collect the commission by implementing planyo as the reservation system used on the sites you develop for your clients.

Minimalną wypłatą jest CHF 100. Prowizja polecającego jest płacona za pomocą konta PayPal. Alternatywnie możemy przesyłać twoją prowizję przez przelew bankowy dla kwot powyżej 500 CHF. Wszystkie opłaty za przelewy są odejmowane z twojego konta partnerskiego.

Twoje konto partnerskie otzymuje wpłaty, tylko po otrzymaniu opłaty od klienta poleconego przez ciebie. Prowizja nie jest płacona w przypadku zwrotu płatności lub obciążenia zwrotnego. Proszę zwrócić uwagę, że kwoty płacone przez klientów mogą się zmieniać z miesiąca na miesiąc na podstawie zmian naszych cen lub specjalnych zniżek.

We specifically disallow providing links to our website in email messages or using other spam-like, illegal or unethical means. You cannot be your own affiliate - the affiliate commission is only paid for other clients you refer to us. We reserve the right to terminate all affiliate accounts which use such practices without sending the outstanding payments.

Formularz rejestracyjny

Kliknij tutaj,w celu otwarcia konta partnerskiego Planyo.