Ochrona prywatności

Spis treści informacji o ochronie prywatności:

1. Nasze zaangażowanie na rzecz ochrony prywatności
2. Informacje, które zbieramy
3. Jak wykorzystujemy informacje
4. Gdzie jest przechowywana informacja i kto może uzyskać do niej dostęp
5. Nasze zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa danych
6. Nasze zaangażowanie na rzecz ochrony prywatności dzieci
7. Jak uzyskać dostęp, usunąć lub poprawić swoje informacje
8. Jak się z nami skontaktować

1. Nasze zaangażowanie na rzecz ochrony prywatności

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Aby lepiej chronić Twoją prywatność, zamieszczamy niniejsze zawiadomienie wyjaśniające naszą politykę prywatności w sieci i wybory, jakich można dokonać w zakresie sposobu zbierania i wykorzystywania informacji.
Aby ułatwić znalezienie tej informacji, udostępniamy ją na naszej stronie internetowej i w każdym miejscu, w którym osobiście można zażądać informacji umożliwiających identyfikację.

2. Informacje, które zbieramy:

Niniejsze zawiadomienie dotyczy wszystkich informacji zebranych lub przekazanych na stronie internetowej Planyo. Rodzaje danych osobowych zebrane informacje są:

   Nazwa
   Adres
   Adres e-mail
   Numer telefonu/telefonu komórkowego
   Adres IP
   [Administratorzy strony Planyo mogą zażądać innych informacji na stronie rezerwacji]

3. Sposób, w jaki używamy informacji:

Podane przez Ciebie informacje o sobie wykorzystujemy przy dokonywaniu rezerwacji jedynie w celu jej ukończenia. Szczegóły. Nigdy nie udostępniamy tych informacji podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem administratora źródło/stronę, którą rezerwujesz.

Używamy tego adresu e-mail do wysyłania Ci ważnych informacji związanych z Twoimi rezerwacje, takie jak powiadomienia o rezerwacjach i uaktualnione rezerwacje status (konfigurowany przez administratora strony), lub, jeśli jesteś administratorem strony, ważne informacje związane z Twoją stroną Planyo w ogóle. Adresy e-mail nie są wykorzystywane w jakimkolwiek innym celu i nie są udostępniane osobom trzecim, z wyjątkiem administratora. źródło/stronę, którą rezerwujesz.

Niektórzy administratorzy stron mogą używać Twojego numeru telefonu komórkowego do wysyłania wiadomości SMS. związane z twoimi rezerwacjami.

Możesz zarejestrować się na naszej stronie internetowej (za pomocą loginu i hasła), jeśli chciałby móc łatwo zarządzać swoimi rezerwacjami i mieć swoje dane osobowe wypełniane automatycznie podczas przyszłych rezerwacji.

Możemy korzystać z nieidentyfikujących i zbiorczych informacji w celu lepszego projektowania i promowania naszej strony internetowej, ale chcielibyśmy nie ujawniać niczego, co mogłoby zostać wykorzystane do zidentyfikowania jakiejkolwiek osoby.

Wreszcie, nigdy nie wykorzystujemy ani nie udostępniamy danych osobowych udostępnionych nam online w następujący sposób niezwiązane z opisanymi powyżej.

4. Gdzie jest przechowywana informacja i kto może uzyskać do niej dostęp

Jedyne podmioty mające dostęp do danych osobowych klientów
są:
- Administrator i moderatorzy stron internetowych, którzy są zobowiązani przez prawo (np. PKBR w UE) do utrzymywania dane osobowe są bezpieczne i wykorzystywane do jasno określonych celów
- Xtreeme Sagl (twórca Planyo.com) z siedzibą w Lavertezzo, Szwajcaria
- Amazon AWS (region Szwajcaria)

5. Nasze zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa danych

Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi, utrzymać dokładność danych i zapewnić prawidłowe wykorzystanie informacji, posiadamy wprowadzenie odpowiednich procedur fizycznych, elektronicznych i zarządczych w celu ochrony i zabezpieczenia informacje, które zbieramy online.

6. Nasze zaangażowanie na rzecz ochrony prywatności dzieci:

Ochrona prywatności najmłodszych jest szczególnie ważna. Z tego powodu, nigdy gromadzić lub utrzymywać na naszej stronie internetowej informacje od tych, o których wiemy, że mają mniej niż 16 lat, oraz żadna część naszej strony internetowej nie jest zorganizowana w taki sposób, aby przyciągnąć osoby poniżej 16 roku życia.

7. Jak możesz uzyskać dostęp, usunąć lub poprawić swoje informacje?

JEŚLI MASZ LOGIN PLANO:
Możesz mieć dostęp do wszystkich swoich danych osobowych, które zbieramy online i przechowujemy. logując się na swoje konto i przechodząc do strony Moje konto. Używamy tej procedury, aby lepiej chronić swoje informacje. Możesz usunąć swoje konto na tej stronie.

JEŚLI NIE MASZ LOGINU PLANO:
Wejdź na stronę https://www.planyo.com/login/delete-info.php, gdzie możesz poprosić o przesłanie Państwu danych osobowych, które przechowujemy w aktach, w celu przegląd z możliwością usunięcia wszystkich swoich danych osobowych z naszych baz danych. Zauważ, że jeśli masz ważne rezerwacje w przyszłości lub z datą końcową krótszą niż 60 dni temu, będziesz musiał skontaktować się z administratorem strony, aby mieć swój osobisty informacje usunięte LUB trzeba po prostu odczekać co najmniej 60 dni po czas wynajmu i poprosić o automatyczne usunięcie.

Możesz również poprawić błędy rzeczowe w danych osobowych, wysyłając nam żądanie, które wiarygodnie pokazuje błąd. Aby chronić swoją prywatność i bezpieczeństwa, podejmiemy również uzasadnione kroki w celu zweryfikowania Twojej tożsamości przed udzieleniem dostępu lub dokonaniem poprawek.

8. Jak się z nami skontaktować

W przypadku innych pytań lub wątpliwości dotyczących niniejszej polityki prywatności, prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail. w plano [na] xtreeme.com lub pocztą:
Xtreeme Sagl
Via Cantonale
CH-6633 Lavertezzo
Szwajcaria